שפיכה מוקדמת אצל גברים

שפיכה מוקדמת היא שפיכה תוך פחות משתי דקות מרגע החדירה. סטטיסטיקות מראות כי שבעה מתוך עשרה גברים סובלים במהלך חייבם משפיכה מוקדמת, ובין 25% עד 40%, סובלים ממנה באופן כרוני בליטת זרע מהירה במהלך יחיסי המין

המשך לקרוא

חומרי סיכה , מתי משתמשים, סוגים שונים

חומר סִיכה (לובריקנט) הוא חומר המפחית את החיכוך בין איברי גוף שונים ובין איברי גוף לחפצים שונים. למשל בין פין ונרתיק, פי הטבעת או חלקי גוף אחרים וכן בהחדרת מכשור רפואי אל תוך הגוף: חומרי סיכה על בסיס מים, חומרי סיכה על בסיס שמן וחומרי סיכה על בסיס סיליקון

המשך לקרוא

כאבים בזמן קיום יחסים אצל נשים

במהלך חייה, כמעט כל אישה, חווה כאבים זמניים בפות ובנרתיק בשל דלקות. אך ישנן נשים אשר חוות כאבים לתקופה ממושכת. מדובר בכמה סוגים של בעיות של כאבים ביחסים:
וולוודיניה, כאב כרוני מתמשך בפות. וסטבולדיניה ממגע (כאב בוסטיבול) : שהיא אחת הפרעות הכאבים, שנקראת גם כאב במבוא העריה (נקראה פעם בשם וסטיבוליטיס).

המשך לקרוא

שפיכה מעוכבת אצל גברים

ין 4% ל- 10% מכלל אוכלוסיית הגברים סובלים מבעיה של שפיכה מעוכבת בצורתה הראשונית, הכוונה לחוסר היכולת לשפוך בתוך נרתיק האישה. למרות שלגבר ישנה יכולת להגיע לשפיכה מלאה באוננות ולהגיע לזקפה וגירוי מיני אך אינו מצליח להגיע ושפיכה בנרתיק האישה במהלך קיום יחסי מין.

המשך לקרוא

מעגל התגובה המינית

כל מה שעובר עלינו בזמן פעילות מינית, התגובה המינית האנושית מתחילת הגירוי ועד לאורגזמה ורגיעה, כולל היבטים רגשיים לחוויה המינית. וכולל חשק מיני תואם המתחיל בשלב התשוקה אשר מתייחס למוכנות הרגשית לקיום יחסי מין.

המשך לקרוא

בעיות זקפה אצל גברים

כל גבר חווה בעיות זקפה כל שהן במהלך חייו באופן זמני. אך ישנן בעיות ממושכות אשר משפיעות על איכות חיי המין והזוגיות של הגבר.

בעיות הזקפה שכיחה בעיקר בין גברים מעל גיל 50, ויותר מ- 30% מהגברים בגיל הזה סבלים מבעיות זקפה. ומגיעה ל- 60% מעל גיל 70. כמו כן אצל גברים מתחת לגיל 40 התופעה שכיחותה כ 15%: אין אונות, עקמומיות הפין, זקפה ממושכת פריאפיזם

המשך לקרוא